E-shop eVelo – katalog elektrokol!  
www.elektrokolapardubice.cz
www.elektrokolapardubice.cz

Naše nabídka

Elektrokola

Elektrická kola jsou fenoménem současných dnů. Nabízíme Vám kompletní elektrokola připravená k okamžitému provozu. Námi dodávaná kola jsou všechna schválena pro provoz na pozemních komunikacích a nevyžadují žádný řidičský průkaz. Sortiment našich e-bike se snažíme stále rozšiřovat a nabídnout vždy to nejlepší, co lze u nás pořídit. Nabízíme montáže kompletních setů, které obsahují všechny potřebné součásti pro přestavbu Vašeho bicyklu na nefalšované elektrokolo. Stačí si jen vybrat, zda budete chtít "elektrifikovat" přední nebo zadní kolo, případně výkon a velikost ráfku. Se správným výběrem Vám samozřejmě rádi pomůžeme.
Naše sety jsou univerzální pro použití s bateriemi 24V, 36V a 48V.

Komponenty na e-bike

V našem nabídce najdete všechny komponenty k přestavbě kola na elektrokolo potřebné. Počínaje elektromotory, přes řídící jednotky a baterie až po drobné příslušenství. Jste majitelem staršího kola, na kterém už skoro ani nejezdíte, protože nemáte už tu správnou kondici, nebo se vám prostě nechce v potu tváře šlapat do blízkých kopců? Nenechávejte své kolo dál v nečinnosti, a nechte si ho u nás přestavět na elektrokolo. Určitě pro něj najdete zase mnoho nových možností využití. Můžete s ním se zanedbatelnými provozními náklady jezdit do práce, nebo zase začít jezdit na cyklistické výlety po okolí, aniž byste se strhali. Na rovince můžete udělat něco pro svoje zdraví a užívat si jízdu jen s lehkým šlapáním, když však přijde kopec, pomůže vám ho překonat výkonný elektromotor. Šlapat můžete však také bez jeho podpory, ušetříte tím energii baterie, ale do běžných kopečků se můžete elektrokolem nechat prostě vyvézt. Už žádné přehnané pocení ani zadýchávání. Užijete si prostě výlet a přírodu. Postupně třeba získáte zase někdejší kondici a motor budete potřebovat méně a méně, je to jen na vás. Nešlapte na místě na rotopedu u televize, vyrazte zase ven na vzduch!

 

Author Memphis po aplikaci setu MagicPie 26 zadní. Výkon 750W/36V, akumulátor LiFePO4 12Ah/36V
Author Reflex. Mini motor 250W/36V zadní, akumulátor LiFePO4 10Ah/36V Alu

 

Máte možnost si u nás koupit si pro tyto účely kompletní e-kolo. Když už máte starší kolo doma, proč ho nenechat přestavět a ušetřit? Pro přestavbu používáme „konverzní sety“, které obsahují vše potřebné a pasují na 95% v současnosti používaných kol. Hlavní součástí je bezkartáčový elektromotor o různých výkonech (250W, 350W nebo třeba 500W), který je součástí předního nebo zadního kola (dodává se přímo s kompletním kolem, stačí ho jen vyměnit). Dále sety na přestavbu obsahují dvojici brzdových páček, ovladač plynu a řídící jednotku. Může obsahovat i nejrůznější držáky, brašny na baterie nebo čidla šlapání (PAS). Vše dle Vašeho přání. Rádi s Vámi vybereme optimální konfiguraci úpravy přesně podle Vašeho zadání.
Baterie prodáváme samostatně, aby si každý zákazník mohl vybrat kapacitu a technologii podle svých potřeb a finančních možností. Nejdostupnější jsou klasické olověné baterie, které jsou ale také poměrně těžké. Špičkou v technologických trendech jsou naopak baterie LiFePO4 (vylepšená Li-ion technologie), které vynikají dlouhou životností, vysokými kapacitami i proudy a hlavně velice nízkou hmotností. Jsou však podstatně dražší.

Nabízíme kompletní přestavbu vašeho kola na klíč. Kolo si u vás vyzvedneme a zase vám ho dovezeme zpět, to už to bude ale moderní elektrokolo do města i do terénu!

 

Copyright © eVelo. All Rights Reserved.
Created by ZP Profit