E-shop eVelo – katalog elektrokol!  
www.elektrokolapardubice.cz
www.elektrokolapardubice.cz

O nás

Na našich internetových stránkách elektrokolaPardubice.cz najdete spoustu zajímavých produktů, využívajících ke svému pohonu elektrický proud. Nabízíme především elektrokola a sady na přestavbu běžného bicyklu na elektrický pohon, včetně širokého spektra moderních Li-Ion či LiFePO4 akumulátorů a příslušenství. Jakékoliv kolo je možné za pomocí naší sady jednoduše upravit na moderní elektrické kolo a nikdy už se tak nemusíte zapotit při jízdě do kopce. Budoucnost patří elektřinou poháněným dopravním prostředkům, proč si tedy neukrátit dlouhý čas čekání na dostupný elektromobil příjemným svezením na elektrickém kole. Ta jsou dostupná hned a za rozumné ceny!

Pod značkou evelo jsme prodejcem produktů firmy Golden Motor Technology. GM je lídr v technologiích pro přestavby elektrokol. Na rozdíl od většiny konkurence, která stále vyrábí stejné produkty bez ambicí na zlepšování kvality nebo technických parametrů, GM věnuje velké úsilí vývoji svých produktů a jejich zdokonalování. Většina produkce tohoto známého výrobce putuje na náročné trhy v USA, jižní Americe a EU.

Naše firma je také prodejcem kvalitních Li-Ion či LiFePO4 akumulátorů, cyklopočítačů Cycle Analyst a řídící elektroniky pro elekropohony renomované značky Kelly Controlls. Naše díly pak používáme k zakázkovým stavbám elektrokol a také čím dál častěji elektrických tříkolek pro invalidy, čtyřkolek atd.

 

Copyright © eVelo. All Rights Reserved.
Created by ZP Profit